Servis

Společnost INDUBIA s.r.o. si zakládá na maximální spokojenosti našich zákazníků, a proto je pro nás otázka kvality námi dodávaných technologií jednoznačnou prioritou. Veškeré přístrojové vybavení je certifikováno, klinicky testováno a prochází důkladnou kontrolou servisních techniků před dodáním. Více o námi dodávaných zařízeních naleznete v sekci Produkty.

Pokud by se i přesto cokoli s námi dodávaným zařízením stalo, garantujeme Vám okamžité řešení. Servisní zásah provedou naši technici do 48 hodin od nahlášení závady. Záruční servis zařízení a telefonické konzultace jsou po dobu záruky plně v reržii naší společnosti.

Servis a revizní kontroly zařízení provádí výrobcem proškolení technici registrovaní u Státního ústavu pro kontrolu léčiv. V případě zájmu jsou naši technici schopni servisovat i některá zařízení, která nejsou dodávána naší společností. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Naším cílem při poskytování servisu je okamžité odstranění závady a maximální transparentnost. Nechceme vystavovat našim klientům servisní faktury na horentní sumy za služby, které jsme neposkytli. U nás vždy víte, na kolik Vás servisní zásah vyjde, neplatíte za hodinu, ale za zásah.

  • cena za servisní zásah v záruční době: ZDARMA
  • cena za servisní zásah, na který se nevztahuje záruka: 500 Kč/hod
  • cena za paušál cestovného: 1.500 Kč + DPH
  • cena za pravidelnou roční kontrolu: 500 Kč + DPH
  • cena za revizi a vydání revizní zprávy k přístroji: 500 Kč + DPH
  • cena za dodatečné školení: 2.500 Kč + DPH
  • Přepočet v eur : 26Kč=1eur

Upozorňujeme všechny klienty, že společnost INDUBIA s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za vybavení, se kterým bylo neodborně manipulováno, manipulováno v rozporu s uživatelským manuálem, nebyly podrobeny pravidelné roční kontrole či byly servisovány a otevřeny jiným, než servisním technikem certifikovaným společností INDUBIA s.r.o. Na tato zařízení zároveň zaniká záruka. Společnost INDUBIA s.r.o. není povinna servisovat zařízení po záruční době, pokud nebude s klientem uzavřena pozáruční servisní smlouva.