Reference

Za více než 10 let naší činnosti jsme dodali naše přístroje již více než 300 klientům v rámci České a Slovenské republiky. Kvalitní přístroje za rozumnou cenu s okamžitým servisem patří mezi naše hlavní přednosti, díky kterým si nás naši zákazníci vybírají a doporučují nás stále dále. Když si dovolíme tvrdit, že máme více než 95% spokojených klientů, věřte, je tomu skutečně tak. Našim technologiím věříme my i naši klienti natolik, že si je dodáváme nejen v rámci Evropské unie, ale dokonce i za hranice EU a to opakovaně.

Referencí je tolik, že si dovolíme citovat některé z našich klientů a v případě zájmu Vám rádi předáme kontakty na klienty, kteří používají technologii, kteroá Vás zajímá a budete se moci optat na vše, co je pro Vás podstatné.

 

CO2 frakční a operační laser Fire-Xel: "CO2 laser od společnosti INDUBIA s.r.o. jsem si pořídila v roce 2011, během 7mi let provozu jsem neměla jediný problém. Za moji praxi jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem, okamžitou podporou a odborným poradenstvím. Špičková kvalita, rychlá návratnost a bezporuchový provoz, mohu pouze doporučit!" MUDr. Martina F.

Cévní laser VELAS: "Komplexních přístrojů pro kombinované ošetření povrchových cévek modré i červené barvy ve spojení s ošetřením a finálním řešením varixů a EVLT aplikací je na trhu velmi málo. Přístroj společnosti INDUBIA s.r.o. k nim patří a má tu výhodu, že nemá cenovou konkurenci." MUDr. Petr V.

Nd:YAG Q-Switch: "Nebyl to můj první Q-Switch laser a tudíž mohu velmi dobře porovnat přístroj společnosti INDUBIA s.r.o. s konkurencí. Přesnost, spolehlivost a efektivita se nedá srovnat. Konečně jsem našel řešení nejen pro odstranění tetováží, pigmentací a permanentů, ale též řešení pro neinvazivní rejuvenaci a peeling." MUDr. Michal J.

Synergy+: "Jednoduchý, účinný, absolutně oblíbený, nevím, co více dodat. Nejlepší investice." Sestřička Radka K.

Diodový epilační laser: "V široké konkurenci epilačních přístrojů jsme si vybrali přístroj Speedlite společnosti INDUBIA s.r.o. a nikdy jsme této volby nelitovali, naopak. Vysoká efektivita, nulové provozní náklady a hlavně bezpečnost nás o tomto přesvědčují dnes a denně." Sestřička Monika K.