O společnosti

Společnost INDUBIA s.r.o. je registrovaným a verifikovaným dodavatelem zdravotnických materiálů a nemocničního vybavení (registrace SÚKL 4394) pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko a zároveň držitelem nejpřísnější certifikace ISO 13485:2016 v oblasti dodávek nemocničních lůžek. Námi nabízené vybavení splňuje ty nejpřísnější normy pro Zdravotnické prostředky dle norem 93/42/EEC a EN 60601:2:52:2010 a mnohé jsou držiteli certifikace FDA.

Na našem trhu působíme od roku 2009 a za tu dobu se můžeme jako jediný dodavatel pochlubit trvale rostoucími tržbami i počtem spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací a s vděkem nás doporučují dále. Toto je pro nás velkou ctí a zároveň obrovským závazkem do budoucna, naše zákazníky nechceme nikdy zklamat a snažíme se jim vycházet vstříc v každé situaci.

Nabízíme vybavení, které nesplňuje pouze veškeré technické a bezpečnostní normy, ale především splňuje přísné nároky Vás profesionálů na výkon, ovládání, provedení a variabilitu. Není umění nabídnout nejlepší a zároveň nejdražší výrobek či materiál, který nakonec nevyužijete. Náš tým profesionálů s Vámi vždy detailně probere veškeré Vaše požadavky, potřeby a možnosti a na základě toho Vám doporučí řešení, které pro Vás bude přínosem a to jak po praktické tak i po finanční stránce. Jedním z našich cílů je nabízet výrobky s maximálním užitkem za minimální cenu.

Ke každé dodávce samozřejmě náleží odborné zaškolení ve smyslu nařízení vydaných Ministerstvem zdravotnictví a Ministerstvem práce a sociálních věcí. Všechna školení se snažíme koncipovat tak, aby měla maximální efekt a byli jste schopni vybrané výrobky ihned používat. U komplikovanějších metod využíváme experty ze zahraničí - Velké Británie, Dánska, Německa... Našim klientům nabízíme též servisní služby do 48 hodin, bezplatné zapůjčení náhradního vybavení a prodlouženou záruku.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli přáním či prosbou a to i v případě, že nenaleznete na našem webu vše, co hledáte. Díky našim zkušenostem a kontaktům umíme zajistit i nemožné :-)


Kolektiv INDUBIA s.r.o.