Lékařská technika

INDUBIA s.r.o. - Váš dodavatel moderního vybavení s maximálním výkonem za rozumnou cenu. Nabízíme diodové, cévní, liposukční, CO2, Q-Switch, Nd:YAG lasery, výplňové materiály, mezonitě a další. 

Dermální nitě

Pro podrobné informace o dermálních nitích Monsoon nás, prosím, kontaktujte.

Dermální mezonitě Monsoon představují již IV. generaci mezonití, které se využívají v estetické medicíně po celém světě. Díky svému jedinečnému složení z  vylepšeného polydioxanonu PDO+, nejpřísněji kontrolované kvalitě (každá série je klinicky testována), záruce nedegradace (neobdržíte od nás nitě, které jsou vyrobeny déle než 6 měsíců) a absolutně nejširším využitím (jako jediní Vám nabízíme více než 20 druhů mezonití s celkem více než 120 rozměry a to skladem pro dermatologii i plastickou chirurgii) se mezonitě Monsoon staly číslem 1 na trhu v České a Slovenské republice. Nitě jsou před uvedením na trh dlouhodobě testovány a pečlivě vybírány - dodáváme mezonitě několika výrobců, neboť každý výrobce má v TOP kvalitě vždy pouze některé typy nití - v to je náš náskok před konkurencí.

Školení patří u každého produktu k tomu nejdůležitějšímu, aby bylo možné dosáhnout těch nejlepších výsledků a školení mezonití Monsoon patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co můžete u nás podstoupit. Jsme náležitě hrdí na naše školitele, kteří jsou těmi nejvyhledávanějšími a dokáží Vás připravit k okamžité aplikaci. O tom, že se nejedná o pohou frázi svědčí i většina školitelů u naší konkurence, kteří byli proškoleni u nás a hlásí se na stále nová a nová školení. Děkujeme. Videa aplikací naleznete v uzavřené sekci Galerie, jedná se o rozsáhlou videodatabázi, která Vám pomůže při aplikaci všech typů mezonití do jednotlivých partií.

Mezonitě představují absolutně bezpečný liftingový nástroj sloužící k okamžitému efektu bez skalpelu. Pomocí mezonití dokážete konturovat, rejuvenovat, provádět modelaci, objem i lifting a bez nutnosti chirurgického zásahu. Pro každý zákrok i partii potřebujete vhodnou mezonit, neexistuje nic jako kompromis. Vhodnými partiemi pro aplikaci mezonití je kompletní obličej, krk, paže, hrudník, břicho, kolena, ... V současné době minimálně invazivních zákroků není na trhu univerzálnější prostředek pro estetiku. 

Typy mezonití Monsoon