Lékařská technika

INDUBIA s.r.o. - Váš dodavatel moderního vybavení s maximálním výkonem za rozumnou cenu. Nabízíme diodové, cévní, liposukční, CO2, Q-Switch, Nd:YAG lasery, výplňové materiály, mezonitě a další. 

Servisní služby

Společnost INDUBIA s.r.o. si zakládá na maximální spokojenosti našich zákazníků, a proto je pro nás otázka kvality námi dodávaných technologií jednoznačnou prioritou. Veškeré přístrojové vybavení je certifikováno, klinicky testováno a prochází důkladnou kontrolou servisních techniků před dodáním. Více o námi dodávaných přístrojích naleznete zde.

Pokud by se i přesto cokoli s námi dodávaným zařízením stalo, garantujeme Vám výměnu přístroje (bezplatné zapůjčení náhradního přístroje) po dobu servisní opravy. Servisní zásah provedou naši technici do 48 hodin od nahlášení závady. Záruční servis zařízení a telefonické konzultace jsou po dobu záruky (dle typu zařízení se pohybuje v rozmezí 2 - 4 let) plně v reržii naší společnosti.

Servis a revizní kontroly zařízení provádí výrobcem proškolení technici registrovaní u Státního ústavu pro kontrolu léčiv. V případě zájmu jsou naši technici schopni servisovat i některá zařízení, která nejsou dodávána naší společností. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Naším cílem při poskytování servisu je okamžité odstranění závady a maximální transparentnost. Nechceme vystavovat našim klientům servisní faktury na horentní sumy za služby, které jsme neposkytli. U nás vždy víte, na kolik Vás servisní zásah vyjde, neplatíte za hodinu, ale za zásah.

  • cena za servisní zásah v záruční době: ZDARMA
  • cena za servisní zásah, na který se nevztahuje záruka: 3.000 Kč
  • cena za 1km cestovného (vzdálenost zjistíte dle nejrychleší trasy na www.googlemaps.com): 8 Kč
  • cena za pravidelnou roční kontrolu přístroje: 3.000 Kč
  • cena za revizi a vydání revizní zprávy k přístroji: 5.000 Kč

Upozorňujeme všechny klienty, že společnost INDUBIA s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za přístroje, se kterými bylo neodborně manipulováno, manipulováno v rozporu s uživatelským manuálem, nebyly podrobeny pravidelné roční kontrole či byly servisovány a otevřeny jiným, než servisním technikem certifikovaným společností INDUBIA s.r.o. Na tyto přístroje zároveň zaniká záruka. Společnost INDUBIA s.r.o. není povinna servisovat přístroje po záruční době, pokud nebude s klientem uzavřena pozáruční servisní smlouva.